Michał Bojanowski

Zdjęcie osoby

Funkcje

Rada Powiatu

Radny Powiatu (2018 - 2023)

Rada Powiatu

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu (2014 - 2018)

Rada Powiatu

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu (2010 - 2014)

Komisja Bezpieczeństwa i Infrastruktury Powiatu

Członek Komisji (2010 - 2014)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 07 lutego 2012 13:54
Dokument wprowadzony do BIP przez: Anna Chmielowska
Ilość wyświetleń: 3050
15 maja 2019 11:48 Dominika Turczynowicz - Dodanie oświadczenia majątkowego: .
07 stycznia 2019 15:51 Magdalena Pleśniak - Dodanie oświadczenia majątkowego: Michał_Bojanowski_VI_kadencja.
21 września 2018 07:42 Magdalena Pleśniak - Dodanie oświadczenia majątkowego: Bojanowski_Michal_zakonczenie_kadencji.
Zatrzymaj banner przewijany